retro-elektronika
Read More
Magazín

Prvý telefón či myš k počítaču! Neveríte, ako kedysi vyzerali

To, že ide doba neustále dopredu a každý týždeň je štýlové a IN niečo nové, určite veľmi dobre viete. Dobre to vedia všetky módne maniačky, ktoré nakupujú vždy nové oblečenie, pretože krok so svetom sa dá len ťažko udržať. Dvojnásobne to však platí pri elektronike ako sú telefóny, chladničky, slúchadlá, fotoaparáty a iné ktoré idú dopredu míľovými krokmi.

Read more

moda-1940
Read More
Magazín

Móda štyridsiatych rokov

Milujete módu a baví vás každý štýl, ktorý kedy doba priniesla? Určite sa vám zapáči aj móda štyridsiatych rokov, ktorá bola prelomová a dodnes ovplyvňuje mnohých návrhárov či módne domy, ktoré na ňu nedajú dopustiť. Len si predstavte. Doba počas a po druhej svetovej vojne aj niečo značila a aj kvôli tomuto zlému obdobiu bola dosť ovplyvnená.

Read more

1933-women-dresses-ad-02
Read More
Magazín

Aká bola móda tridsiatych rokov

Každá minulá dekáda priniesla do módy niečo nové. Niečo, čo si ľudia osvojili ako životný štýl, ktorý presadzovali. V dvadsiatych rokoch bola veľmi populárna Coco Chanel, ktorá stavila na jednoduchosť a chlapčenský štýl v dámskej móde. Bol to prevrat, niečo nové, čo ľudia po vojne nečakali a začali to milovať. Kto bol priekopníkom v tridsiatych rokoch a čo nové sa udialo?

Read more

retro-svadobe-saty
Read More
Magazín

Štýl vintage sa dostáva aj do svadobných šiat: Tieto kúsky si zamilujete!

Nejedna nevesta má pred svojou svadbou veľké nervy a stres. Ani sa im nesmieme čudovať. Pri toľkých veciach, ktoré musia nevesty zaobstarať, prichystať a vybaviť je úplne normálne, že sa dostávajú do takýchto situácií. Ak nemáte pri sebe niekoho, kto to urobí za vás, všetko padá na vaše ramená.

Read more

12